2,5L'lerde BOŞ YOK! Milyonlarca Hediye!

2,5L’lerde Milyonlarca 1 Litre, 2 GB’a kadar İnternet veya 101 Plus Çipi Hediye!

Katılım Koşulları

  • “BOŞ YOK” ETİKETLİ 2,5L PEPSI, YEDİGÜN VE FRUKO ÜRÜNLERİNİN BEYAZ ÜSTÜ TURUNCU LOGOLU KAPAKLARI ALTINDAKİ ŞİFRELERİ KAZANDIRİO UYGULAMASINDA 01.05.2020 – 30.06.2020 TARİHLERİ ARASINDA KULLANARAK , 1L PEPSI, YEDİGÜN VEYA FRUKO ÜRÜNÜ, GÜNLÜK 250MB’DAN 2 GB’A KADAR İNTERNET PAKETİ VEYA 101 PLUS OYUNUNDA GEÇERLİ 25.000 ÇİP’TEN BİRİNİ KAZANABİLİRSİNİZ. KAZANDIRİO UYGULAMASINI ÜCRETSİZ OLARAK AKILLI TELEFONUNUZA İNDİRİP, ÜCRETSİZ ÜYE OLDUKTAN SONRA KAPAK ALTINDAKİ ŞİFREYİ UYGULAMADAKİ KAMERA ÖZELLİĞİ İLE OKUTMALISINIZ. 
  • KAZANDIĞINIZ PET 1L ÜRÜNLERİ KAMPANYAYA KATILMAYI KABUL EDEN VE KAZANDIRİO İŞ UYGULAMASINI KULLANAN BİR PERAKENDE SATIŞ NOKTASINA GİDEREK ALABİLİRSİNİZİZ. 
  • SATIŞ NOKTALARI KAMPANYALARA KATILMAKTA ÖZGÜR OLUP, PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. (“PEPSİ COLA”) VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. (“FRUKO”) TÜM SATIŞ NOKTALARININ PROMOSYONA KATILACAKLARINI TAAHHÜT ETMEMEKLE BİRLİKTE, KATILAN SATIŞ NOKTALARINDA BU ÜRÜNÜN BULUNMAMASINDAN SORUMLU DEĞİLDİR, KAMPANYAYA KATILMAYAN SATIŞ NOKTALARINDAN SORUMLU TUTULAMAZ.
  • KAZANDIĞINIZ İNTERNET PAKETİN 24 SAAT İÇERİSİNDE HATTINIZA YÜKLENECEKTİR. KAPAK ALTINDAKİ ŞİFRE YALNIZCA BİR KERE KULLANILABİLİR.
  • KULLANIM SONRASI PARA ÜSTÜ VERİLMEZ VE KARŞILIĞI NAKİT PARA OLARAK TALEP EDİLEMEZ. 30.06.2020 TARİHİNDEN SONRA ŞİFRELER ÜRÜN KAZANDIRMAYACAK VE UYGULAMANIZDAKİ KAZANIMLARIN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.
  • BU KAMPANYAYA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER VE PEPSICO INC. ÇALIŞANLARI VE PEPSİCO INC.’İN BÜNYESİNDE BULUNAN HERHANGİ BİR GRUP ŞİRKETİ, BAĞLI ŞİRKET, İŞTİRAK VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR TÜZEL KİŞİLİK (VE BUNLARIN ALT İŞVERENLERİ DAHİL) ÇALIŞANLARI KATILAMAZ. PEPSİ COLA VE FRUKO, KAMPANYAYI SONA ERDİRME VE KAMPANYADA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKINA SAHİPTİR, TÜKETİCİLERE HANGİ NOKTADAN ÜRÜN ALINDIĞI BİLGİSİNİ SORMA HAKKI VARDIR, İLGİLİ BİLGİ VE BELGELERİN KENDİSİNE SUNULMAMASI VEYA DURUMU ŞÜPHELİ BULDUĞU HALLERDE HEDİYE VERMEME HAKKINI SAKLI TUTAR. DETAYLAR PEPSİ.COM.TR İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAKTIR.
  • KAMPANYA ARACILIĞIYLA KAZANILAN HAKLAR DEVREDİLEMEZ. KAMPANYA ŞARTLARININ VE UYGULAMANIN KÖTÜYE KULLANILMASI, İLGİLİ KAPAKLARIN, ŞİFRELERİN VE HEDİYE OLARAK VERİLEN ÜRÜNLERİN TİCARETİNİN YAPILMASI YASAKTIR.
  • KAMPANYAYA HER KAZANDIRİO HESABI EN FAZLA 75 KERE KATILABİLİR.
  • KAMPANYAYA KATILAN HERKES TAMAMI UYGULAMA ÜZERİNDE BELİRTİLMİŞ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR. KAZANDIRİO MOBİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİYİ WWW.KAZANDİRİO.COM İNTERNET SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ KAMPANYA TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇİNDE GEÇERLİDİR. KAZANDIRİO TÜKETİCİ HATTI: 0850 220 70 62