TÜM 330 ML Kutularda 2 GB’a Kadar internet Hediye!

Pepsi, Yedigün, Fruko Markalı 330 ML Kutularda 2 GB’ye Kadar İnternet!

05.02.2020 (saat 00.01)-30.04.2020 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti (“T.C.”) sınırları içinde kampanyalı Pepsi , Yedigün , Fruko markalı açma halkasının ortası dolu olan şifreli kutu 330 ml ürünlerden birini satın alıp ürün açma halkası içindeki 8 veya 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr web sitesine giren herkes her bir başarılı katılımı için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük 250 MB , 1 GB  veya 2 GB internet paketlerinden birini kazanacaktır.

HEMEN KATIL

Katılım Koşulları

 • Pepsi, Yedigün, Fruko Markalı 330 ML Kutularda 2 GB’ye Kadar İnternet Kampanyası Yasal Metin
  • 05.02.2020 (saat 00.01)-30.04.2020 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti (“T.C.”) sınırları içinde kampanyalı Pepsi , Yedigün , Fruko markalı açma halkasının ortası dolu olan şifreli kutu 330 ml ürünlerden birini satın alıp ürün açma halkası içindeki 8 veya 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr web sitesine giren herkes her bir başarılı katılımı için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük 250 MB , 1 GB  veya 2 GB internet paketlerinden birini kazanacaktır.
  • Her katılımcı günde bir kere hediye kazanabilecek ve kazandığı hediyeyi, katılımdan itibaren 24 (yirmi dört) saat içinde kullanabilecektir. Kodun girilmesi ile hediyeye hak kazanıldıktan sonra, site üzerinden kazandığınızın bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Ayrıca, operatörler hatlarında problem olmayan (operatöre ödeme borcu olanlar gibi) kişilere yükleme yapacaktır ve hatlarına operatörlerince internet paketi yüklenecek ve kendilerine ücretsiz kısa mesaj bildirimi yapılacaktır.
 • Promosyon Koşulları 
  • Kampanyaya katılmak için, www.pepsi.com.tr sitesinde yer alan ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan metin eksiksiz bir şekilde okunmalı, sonrasında açık rızanın verilebilmesi için ilgili kutucuk işaretlenmelidir.
  • Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla  sınırlıdır. Hediye internet paketlerinin tüm operatörler üzerinden yüklenmesi mümkündür.
  • Promosyon açma halkası altında yer alan kod yalnızca 1 (bir) kere kullanılabilir. Çekiliş hakkı kazanılan aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Katılımda sunulan bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Promosyona katılan kullanıcıların günlük internet kazanım hakkı bir (1) ödül ile sınırlıdır.
  • Günlük kazanılan 250 MB , 1GB veya 2 GB  veri paketi  yüklemesi, katılımcılara  gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan veriler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirecektir. 2 GB internet paketi kazanan katılımcılara 2 GB internet 1’er GB olacak şekilde gönderilecek ve yükleme tamamlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Turkcell , Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta veri paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz veri paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Kullanıcıların operatörleri ile anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü, promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır. Promosyon kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketi geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan günlük veri paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Katılımcılar bu promosyonu ve hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.
  • Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.
  • 29 Şubat 2020 (saat 23.59) itibariyle şifreler geçerliliğini yitirir.
  • PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler www.pepsi.com.tr web sayfası üzerinden duyurulacak olup, her bir değişiklik kişiler bakımından hüküm ifade edecektir. Promosyona katılım ile ilgili olarak internet sitesi üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.
  • Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların eksik ve / veya hatalı katılım yapılması durumunda  PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. bu durumdan sorumlu tutulamaz.
  • Promosyon kapsamındaki www.pepsi.com.tr internet sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır. İnternet  sitesinin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ sorumlu değildir ve kullanıcılara hiçbir sebeple tazminat ödemeyecektir.
  • Burada geçen tüm promosyon katılım koşulları T.C. sınırları içinde geçerli ve T.C. kanunlarına tabidir.